hej det här kanske är fel ställa att fråga på men finns det något bra keyboard som har pilar så att man kan flytta markören om man typ har skrivit fel någon stans om ni fattar vad jag menar så var snäll och tipsa mig
Btw, för att hålla oss till ämnet kan jag rapportera att jag upplever ingen större skillnad efter updaten, dock lite bättre batteritid i stand by läge. Live wallpapers är kul men luren blir seg som sirap då.
ååå tack så mycket för hjälpen jag har letat som fan men det var så lätt att bara använda styrkulan tack
Äsch då vad oerhört pinsamt superklantigt blind du är. Det där har jag vetat hela tiden *host*, ville bara inte dela med mig av den kunskapen*host*.
Håller med om live wallpapers men har inte märkt nån förbättring av batteritiden. Den startar dock apparna märkbart snabbare. Sent from my HTC Legend using Tapatalk
Snor ett gammalt inlägg av dig för att skriva detta. Jag har inte gjort ett skit med luren sedan vi gnällde på de döda punkterna, e-d-x, nu idag så installerade jag den alternativa launchern postad som länk häromkring, testade den medans jag satt på dass, tyckte den var skit (he he), avinstallerade den. Passade då på att testa qwerty-bordet, och hör och häpna, e-d-x fungerade. Fan helt otroligt. Har inte gjort ett skit som sagt, förutom det jag skrev ovan. Jaja, kul för mig iaf
du vet den här app2sd den funkar inte för mig och jag har gjort så som du sa att jag skulle göra vad ska jag göra åt det snälla hjälp
När man startar patchen kommer det ju upp ett cmd-fönster där man lätt kan göra det val som patchar. Sedan står det att det lyckades. Jag vet inte annars vad du kan göra. Jag har ju strulat med min phön och resetat den några ggr efter froyoupdateringen, så jag har kört den där patchen minst 3 ggr och det lyckades varje gång. Sorry för usel hjälp, men jag kan nog inte hjälpa dig.
okej men det står att jag lyckades men när jag hämtar någon app från market så installerar han inte det på sd-kortet??
Efter installation så har jag gått in i hantera program och markerat appen och där kunnat flytta över appen till SD-kortet. Så patchen gör nog inte att appar automatiskt installeras på SD-kortet, bara att appar som normalt inte av appsnickraren tillåts flyttas till SD-kortet ändå kan flyttas.