Hade inte själv gjort det, men man hade ju kunnat byta nummer på kontakten som hon flörtar med om man nu vet vem det är.
Hallo alla snälla!! Så här är det! Fortfarande säker till 99% att hon hade en flört, tog det riktigt riktigt bra när jag gjorde slut. En kompis till mig har sett henne stå o hångla bara 2 dagar efter jag gjort slut (troligtvis med flörten). Men vad gör det, livet går vidare... Mår så jävla bra, inte ett dugg svartis längre. Tack o kramar till er alla!!!
Det måste väl kännas rätt gött att du tog steget och dumpade henne istället för att du skall behöva ta henne på bar gärning. Hon verkar inte vart den allra bästa tjejen där ute om hon hånglar med andra dudes. Livet går vidare