superjohan
Last Activity:
Jan 18, 2021
Joined:
Oct 8, 2010
Messages:
166
Likes Received:
15

superjohan

Youth Droid

Medlem
superjohan was last seen:
Jan 18, 2021
    1. Tråget
      Tråget
      Kör nu en av de inbyggda i de senaste ROMarna. Epic heter den. Har ändrat på denden lite grafiskt så den passar mig bättre. Men, och det är ett stort men, jag kan inte gå direkt till kameralägena i den tyvärr. :( Men Verkar vara svårt att hitta något bra mellanting.
    2. Tråget
      Tråget
      Jag använde widgetlocker vilket är en ersättning till standard-låsskärmen. Den kan man ändra i så mycket man vill i stort sätt. Funkar mycket bra.
      Kör den inte längre dock eftersom det var en sak den inte kunde göra på ett tillfredsställande sätt. Och det var att man inte fick upp missade samtal/meddelanden direkt i låsskärmen. Men, bryr man sig inte om det så är det den bästa låsskämen jag provat. Bäst blir den om du har en rootad lur, men funkar även bra utan root. Lycka till! =)
  • Loading...
  • Loading...
  • Loading...