Dog i mina händer....

Diskussion i 'Incredible S' startad av Super Dave, 17 sept 2011.

  1. Super Dave

    Super Dave Infant Droid Medlem

    Blev medlem:
    25 jan 2010
    Inlägg:
    6
    Mottagna gillanden:
    0

    MINA ENHETER

    Telefonen låg på bordet och var inkopplad i laddaren.
    Plockade upp den och låste upp skämen för att kolla till Bug village, låste den igen. Kom på att jag skulle kolla tv-tablån åxå så jag försökte låsa upp den igen 2sec efter låsning, då slockande den oranga laddlampan och jag har inte fått liv i luren sen dess... suck. nån mer som haft en Incredible S som bara dör?? :(
     
  2. Ekofasc

    Ekofasc Senior Droid Medlem

    Blev medlem:
    14 sept 2009
    Inlägg:
    1 887
    Mottagna gillanden:
    184

    MINA ENHETER

    Prova lite olika saker som att ta ur laddaren och batteriet, låt den ligga några minuter, stoppa i batteriet och försök starta eller stoppa i laddaren utan batteri i osv. Annars är det bara att ta tillbaka den till återförsäljaren.
     
  3. Super Dave

    Super Dave Infant Droid Medlem

    Blev medlem:
    25 jan 2010
    Inlägg:
    6
    Mottagna gillanden:
    0

    MINA ENHETER

    Den hoppade igång igen efter att jag hade tagit bort batteri och luckan typ 10 gånger och försökt göra rent kontakt ytorna... nu lever den igen... få se hur länge :S ??