hejsan. är de nån som vet om man kan sätta på ljudlöst när telefonen är låst? för ett antar gånger när jag tagit upp den ur fickan så är de på ljudlöst. nån som vet vad det kan vara? skulle även vilja veta om de går att stänga av alla pogrammen som finns uppe? antar att telefonen blir seg av att en massa tidigare progarm ligger uppe. kankse kan nämna att jag har en orootad telefon från tre
Appen "Close Everything" skall väl göra just det, stänga alla öppna processer. Eller försöka stänga alla öppna processer iaf.
om du sänker volymen på sidan till minsta så blir det ljudlöst om jag inte minns fel. Kanske är det som händer när du har den i fickan.
Testade just att hålla in Power-knappen. Då dyker alternativet för ljudlöst upp som vanligt, även om telefonen är låst. Kanske är det som händer?