Alltså det populäraste gissningar är ju en 10 pro XL, de nya hörlurarna 2a, och en watch 4 LTE.
Men det tre grejerna tillsammans når inte upp till det utlovade priset, även om det bara är typ 1500kr under, så stod det ju faktiskt ÖVER 25000kr värde.
Sen är problemet också att varken budsen eller klockan har ens släppts ännu, bägge två lanseras 9-10 oktober. Så om inte
comviq på något sätt lyckats få till sig grejerna och rätten att släppa det över en månad i förväg så kommer det ju inte vara dessa. Och skulle det vara värdekoder så att man får lösa in det i efterhand när det släppts så blir det en väldigt tom låda.
Jag tror fortfarande att det kan vara helt andra grejer, eller de äldre grejerna (klocka/hörlurar, nått av det)
Edit: Det hade ju kunnat vara så att det är e. Pixelsnap laddare med också, men man kommer fortfarande inte upp i det utlovade priset ändå.
Click to expand...