FroYo på g?

Diskussion i 'Galaxy S' startad av niklasskeppstedt, 1 jul 2010.

  1. appel

    appel Professional Droid Medlem

    Blev medlem:
    13 aug 2009
    Inlägg:
    2 111
    Mottagna gillanden:
    123

    MINA ENHETER

    Ah, jag som förvirrade bort mig. Vi diskuterar ju inte Android standard UI i allmänhet utan bara home appen. Med HTC Sense så har ju HTC ändrat/gjort sönder/tagit bort många standard saker över hela Android, inte bara home appen. Borde försöka hitta någon med en Galaxy S så man får klicka runt lite och testa om Samsung gjort ett bättre jobb.

    Men iaf, jag håller med, valmöjligheter är bra.
     
  2. upnorth

    upnorth Youth Droid Medlem

    Blev medlem:
    5 aug 2009
    Inlägg:
    141
    Mottagna gillanden:
    0

    MINA ENHETER

    Vet din polare om Pro'n kommer till Skandinavien och i så fall när?

    Om det dröjer länge slår jag nog till på Galaxy S, var och tog på en dummy i Oslo idag och den kändes helt ok med en hand jämfört med X10 trots samma skärmstorlek.

    Men jag är sjukt sugen på en version med ljus för kameran, standardfrontknapparna och fysiskt tangentbord! :teeth:
     
  3. Virreo

    Virreo Kid Droid Medlem

    Blev medlem:
    23 jun 2010
    Inlägg:
    35
    Mottagna gillanden:
    0

    MINA ENHETER

    Kollat... Han hade inte koll på detta men trodde att det det inte var helt omöjligt då samsung försöker slå sig i business segmentet på den europeiska marknaden.

    Bara att hoppas!
     
  4. Miklan

    Miklan Adult Droid Medlem

    Blev medlem:
    14 jul 2009
    Inlägg:
    509
    Mottagna gillanden:
    8

    MINA ENHETER

    Kommer förmodligen få vänta iaf. Om det går igenom så kommer man få vänta på Samsungs update innehållande Touchwiz som innehåller alternativet att stänga av alla Samsung tillägg. De kommer nog aldrig släppa en rå update till kunden innan deras egna är färdig.