[emoji58]
Så jobbigt när något bara plötsligt händer och förklaringen man får från veterinären inte är helt tydlig. Jag hatar ovisshet. Att veta att något är fel men att inte riktigt förstå varför. Fick förstås en möjlig förklaring men tycker den lät konstig.
Min hund går för övrigt inte på någon smärtlindring. Även om det givetvis känns bra (att han inte ska ha ont) så känns det jobbigt att han har fått detta handikapp. Önskar jag kunde fixa det på nått sätt. Give me super powers!
Eller hur. [emoji23] Även om välbetalt jobb inte nödvändigtvis betyder att man är begåvad. Menar inte att Honda inte är det [emoji56] [emoji6] men att vissa kan ha tur och tjäna pengar på saker som inte kräver nån begåvning i den bemärkelsen.
Last edited by a moderator: 16 okt 2017