Hmm, är det värt att köra 300 km för att träffa Dreamhawk (Swedroids bästa posthunter), Flybob (grundaren av Droidstuff) och Zooklubba (personen som ska på Google IO)?
Haha, jag får själv transportera mig 30 mil till göteborg , dock så går det direktbuss och 3.5 timmars resa, men det kostar typ bara 240 enkel resa, så det är lätt överkomligt för att träffa lite medlemmar Ni som tjänar pengar på oss såklart . Vore nice , inte för att det kanske behövs men ;D
Då är det dags att spika tid och plats. Vi gör så att vi bokar både lördagaren den 19/2 och lördagen den 26/2 så alla kan komma vid något av tillfällena. Vi träffas på Café Tintin på Linnegatan kl 17:00 så kan vi sedan gå vidare och ta en öl för de som har åldern inne.
Jaföfan, pendlar ju från Mjölby då.. Så det blir Swebus Express som kör Stockholm - Göteborg direkt..
Mäh, googlemaps-länk får det ju vara så man kan spara ner den lätt -- fel café, nevermind -- Dunkar in det i Kalendern!