Vi förstår varför du blockerar annonser, men överväg gärna att visa dem om du vill stödja Swedroid. De behövs för att sajten ska gå runt. Tack! Dölj meddelandet.

Redaktionen

Namn: Mattias Norling
Roll: Sajtansvarig, redaktör
Kontakt: mattias@swedroid.se

Namn: Eric Nihlmar
Roll: Editor-in-Chief
Kontakt: eric@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Lars Aronsson
Roll: Redaktör / skribent / webbutvecklare
Kontakt: lars@swedroid.se

Namn: Viktor Åkerskog
Roll: 
Redaktör
Kontakt: viktor@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Hugo Nilsson
Roll: 
Skribent
Kontakt: hugo@swedroid.se

Adress
Swedroid
World Trade Center
Hedvig Möllers Gata 12
223 55 Lund
SWEDEN

Telefon: +46(0)40-6439616
E-post: redaktionen@swedroid.se

Aktuellt

Här är alla officiella uppgifter om till synes prisvärda OnePlus 6.

Android på Prisjakt

Samsung Galaxy S9
Sony Xperia XZ2 Compact
Sony Xperia XZ2
Samsung Galaxy S9 Plus
Google Pixel 2
Google Pixel 2 XL
8.8

Test av OnePlus 5T

9.2

Minitest av Google Pixel 2

9.1

Test av Google Pixel 2 XL

8.8

Minitest av Huawei Mate 10 Pro

7.3

Minitest av Asus Zenfone 4

7.8

Test av Essential Phone PH-1

8.6

Test av Nokia 8

8.1

Minitest av Lenovo Moto G5 Plus

Visa fler recensioner

Populära ämnen

Senaste nyheterna om

Allt om

Sweclockers RSS

Mest kommenterat

  1. Visar du batteriprocent i din smartphone?
  2. HMD Global får 100 miljoner USD i ytterligare finansiering
  3. Sony: Vi har inte förbättrat våra smartphones tillräckligt snabbt
  4. Rapport: Essential Phone 2 läggs ned, Andy Rubins företag till salu
  5. Nu finns Google Family Link i Sverige
  6. Samsung kan återvända till Wear OS och släppa ny Androidklocka

Mest läst

  1. Samsungs senaste reklam för Galaxy S9 gör narr av Apple
  2. Visar du batteriprocent i din smartphone?
  3. Nu finns Google Family Link i Sverige
  4. Exakt vad YouTube Premium och YouTube Music innebär för Google Play Music-prenumeranter
  5. Google och LG tillkännager världens mest högupplösta OLED-panel för VR
  6. Sony: Vi har inte förbättrat våra smartphones tillräckligt snabbt

  7. Visa topplistan

Undersökningar

Visar du batteriprocent i din smartphone?

Loading ... Loading ...

Undersökningar

Sponsrat

Annons