Vi förstår varför du blockerar annonser, men överväg gärna att visa dem om du vill stödja Swedroid. De behövs för att sajten ska gå runt. Tack! Dölj meddelandet.

Redaktionen

Namn: Mattias Nilsson
Roll: Sajtansvarig, redaktör
Kontakt: mattias@swedroid.se

Namn: Eric Nihlmar
Roll: Editor-in-Chief
Kontakt: eric@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Lars Aronsson
Roll: Redaktör / skribent / webbutvecklare
Kontakt: lars@swedroid.se

Namn: Viktor Åkerskog
Roll: 
Redaktör
Kontakt: viktor@swedroid.se
Google+
Twitter

Namn: Hugo Nilsson
Roll: 
Skribent
Kontakt: hugo@swedroid.se

Adress
Swedroid
World Trade Center
Hedvig Möllers Gata 12
223 55 Lund
SWEDEN

Telefon: +46(0)40-6439616
E-post: redaktionen@swedroid.se

Aktuellt

Vilken mobiltillverkare tror du kommer utmärka sig mest i år?

Android på Prisjakt

OnePlus 6T
Huawei Mate 20 Pro
Huawei P20 Pro
Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy Note 9
Google Pixel 3
9

Test av OnePlus 6T

9.2

Test av Google Pixel 3 XL

9.1

Test av Sony Xperia XZ3

8.9

Test av Sony Xperia XZ2 Premium

8.6

Test av LG G7 ThinQ

8.1

Test av Nokia 8 Sirocco

9.3

Test av Samsung Galaxy Note 9

8.9

Test av OnePlus 6

Visa fler recensioner

Populära ämnen

Senaste nyheterna om

Allt om

Sweclockers RSS

Mest kommenterat

  1. Vilken tillverkare tror du kommer sticka ut mest under 2019?
  2. Det här är förmodligen inte LG G8
  3. SwiftKey skryter med hur snabbt deras tangentbord blivit
  4. HTC lanserar Desire 12s i Sverige – kostar 2090 kronor
  5. Spotify kommer låta användare blockera artister
  6. Meizu Zero har inga knappar, portar eller öppningar överhuvudtaget

Mest läst

  1. Samsung börjar uppdatera Galaxy S9 och S9 Plus till Pie i Sverige
  2. Swedbank och Sparbankerna lanserar betaltjänst med stöd för kontaktlösa betalningar
  3. Rykten om Samsung Galaxy S10 X: sex kameror, 5G och en 1TB lagring
  4. Kan det här vara Samsung Galaxy S10 i ett skal?
  5. Samsung satsar på diskret sensorjack i och med Galaxy M-serien
  6. Google förvärvar teknik för smartklockor från Fossil för 360 miljoner kronor

  7. Visa topplistan

Undersökningar

Vilken tillverkare tror du kommer sticka ut mest under 2019?

Visa resultatet

Loading ... Loading ...

Undersökningar

Survey